Zaproszenie na Kurs Małżeński we Wrocławiu

Zaproszenie na Kurs Małżeński we Wrocławiu

Czy można po kilku latach wspólnego życia wybrać się z małżonkiem na romantyczną randkę?

Czy to możliwe, żeby żona bardziej mnie doceniała a nie tylko narzekała?

Czy chciałabyś, aby Twoje potrzeby były zauważane i zaspokajane?

Czy teściowie za bardzo nie wtrącają się w nasze małżeństwo?

Jeśli odpowiedzieliście ‘tak’ na którekolwiek z powyższych pytań, ten kurs jest dla was! I jeżeli Wasze małżeństwo jest dla Was ważne – zapraszamy.

Niezależnie od tego czy jesteście razem rok czy 51 lat, czy zmagacie się z trudnościami czy też czujecie się bardzo szczęśliwi. Jeśli wasze małżeństwo jest silne, ten kurs pomoże wam uczynić je jeszcze silniejszym i pomoże wam wypracować dobre nawyki. Jeśli zaś wasze małżeństwo przeżywa trudności, kurs zaoferuje wam bardzo praktyczne narzędzia pomocne w pracy nad waszymi problemami.

Kurs odbywa się podczas siedmiu kolejnych wieczorów, w siedem kolejnych piątków. Typowy wieczór rozpoczyna się o 18.00 a kończy ok. 21.00. Każdej sesji towarzyszy miła atmosfera,  którą wiele osób porównuje do randki. Elementami każdego spotkania są:

  • Posiłek przy romantycznym stoliku dla dwóch osób, co daje przestrzeń na relaks i rozmowę.
  • Praktyczny wykład, który staramy się przekazać w sposób pouczający i zabawny.
  • Kawa i czas na prywatną rozmowę w parach. Otrzymacie konkretne tematy do przedyskutowania (czasami przy pomocy ćwiczeń). W tle będzie grała muzyka, tak byście mogli swobodnie rozmawiać, nie słysząc rozmów z sąsiednich stolików.
  • Podczas kursu nie ma pracy w grupach. 
  • Praca domowa – na koniec każdej sesji otrzymacie pewne zadania do wykonania wspólnie w domu. To pomoże wam wypraktykować to o czym słyszeliście w czasie wykładu. Nie martwcie się – praca domowa nie będzie sprawdzana! Jest ona wyłącznie dla waszej korzyści.
  • Na zakończenie kursu – chcemy zaproponować wspólny wyjazd dla chętnych (sobotnio-niedzielny) ze specjalnym małżeńskim programem.

 

Opiekunem duchowym Kursu Małżeńskiego jest o. Arkadiusz Dąbek.

Kurs Małżeński jest darmowy (chociaż można złożyć dobrowolne datki na pokrycie kosztów organizacji i materiałów). Jeżeli uczestnicy zgłoszą taką potrzebę, przewidywana jest opieka dla dzieci (za drobną opłatą).


 

Rozpoczęcie Kursu Małżeńskiego w piątek 25 września 2015 roku o godzinie 18:00.

Zapraszamy do kawiarenki parafialnej ul. Krucza 58 we Wrocławiu (wejście od ul. Oficerskiej 1-3).